Ağır Nakliye

ağır nakliyat
ağır nakliye

Ağır Nakliye / Ağır Yük Taşımacılığı

Yurtiçi ve Yurtdışı ağır nakliyat hizmetimiz ile standart bir nakliye aracı ile taşınamayan yüklerinizi taşıyoruz. Avrupa ve Asya’da birçok ülke de bu hizmet ağımız mevcut olup yük ve malzemelerinizi emniyetli ve hızlı bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Kocaeli ağır nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin öncü firmalarından olup %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla hizmet vermekteyiz.

Yurdun dört bir yanından aldığı yükleri mevsimsel dalgalanmalar ve hava koşullarında etkilenmeden yerlerine ulaştırabilmekteyiz. Demiryolunu kara ve denizyolu ile destekleyerek alternatif multi-modal çözümler de sunabilmekteyiz. Yerel taşımaların yanı sıra özellikle Doğu Avrupa, BDT, Orta Doğu ülkeleri bağlantılı ihracat ve ithalat yükleri içinde hizmet vermektedir.

  • İstanbul Ağır Nakliye Taşımacılığı
  • Ankara Ağır Nakliye Taşımacılığı
  • Kocaeli Ağır Nakliye Taşımacılığı

Ağır nakliye ücretleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Destek Hattı

Telefon Destek Müşteri Destek Hattı

Ağır nakliye taşıma ücretinin hesabında eşyanın cinsi, ağırlığı, çıkış ve varış istasyonları arasındaki uzaklık (mesafe), dikkate alınmaktadır.

Ücretler, gönderici tarafından çıkış istasyonunda peşin ödenebileceği gibi, talep edilmesi halinde varış istasyonunda da ödenebilir. (taşıma ücretini karşılamayacak değerdeki eşya ile özel koşullarla yapılan bazı taşımalar hariç)

FOTOĞRAF GALERİSİ