Yurtdışı Demiryolu Taşımacılığı

yurtiçi demiryolu nakliyesi
yurtiçi demiryolu taşımacılığı

Yurtdışı Demiryolu Taşımacılığı

Kurulduğu yıldan itibaren özellikle yurtiçinde demiryolu taşımacılığı alanında yaygın faaliyet gösteren Özge Lojistik , yurtiçi demiryolu taşımalarının yanı sıra özellikle Doğu Avrupa, Rusya, BDT, Orta Doğu ülkeleri bağlantılı ithalat ve ihracat yükleri için de demiryolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

  • Batı ve Doğu Avrupa-Türkiye arasındaki demiryolu taşımaları

  • (Özellikle Romanya, Yugoslavya, Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan – TÜRKİYE arasındaki taşımaları)

  • Avrupa / Türkiye – İran / Suriye

  • Avusturya bağlantılı Rusya, Baltık ülkeleri ve BDT ülkeleri taşımaları

  • Açık ve kapalı vagon,”shippers own” ve “railway owned” konteyner taşımaları

  • Demiryolu taşımacılık

  • Demiryolu bağlantılı liman-fabrika taşımaları

  • Her biri kendi branşında uzmanlaşmış Yönetim ve Operasyon kadrosu ile dünyanın hemen her ülkesinde bulunan ve özellikle ülkemiz ticaretinin yoğun olduğu yerlerdeki acente ağımız ile söz konusu taşımalar, zamanında, sorunsuz ve uygun ücret ile ihracat ve ithalat müşterilerimize sunulmaktadır.

Sağlamlaştırma

Özge lojistik, iİstasyonlarda ve limanlarda vagonlara yüklenen malları, cinsine göre hava yastığı, takoz, çelik tel, branda veya sabitleme şeritleriyle sağlamlaştırma hizmetleri veriyoruz. Hava Yastıkları yükleme esnasında malların veya paletlerin arasında kalan boşluklara yerleştirilir. Bu şekilde mallara destek verir, dengeyi sağlar ve malların devrilmesini önler. Hareket esnasında sürtünme, çarpma, sallanma ve titreşimlerde malın hasar görmesini kesinlikle engeller. Sağlamlaştırma şeritleri; paletleri birbirine bağlayarak vagonun yan duvarlarından gelebilecek hasarları engeller. Takoz ve çelik teller yardımıyla; araç, iş makineleri veya rulo saç gibi malları vagonlara sabitleyerek düşmesini ve çevreye zarar vermesini engelliyoruz.

Shrinkleme : Ürünlerin bir araya getirilerek bağlanması sağlanır.

Taşıma ücretinin hesabında eşyanın cinsi, ağırlığı, çıkış ve varış istasyonları arasındaki uzaklık (mesafe), dikkate alınmaktadır.

Ücretler, gönderici tarafından çıkış istasyonunda peşin ödenebileceği gibi, talep edilmesi halinde varış istasyonunda da ödenebilir. (taşıma ücretini karşılamayacak değerdeki eşya ile özel koşullarla yapılan bazı taşımalar hariç)

Taşıma ücreti, peşin ödemenin yanı sıra avanslı, kredili, veya kredi kartı ile de ödenebilmektedir.

Ücretlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Destek Hattı

Telefon Destek Müşteri Destek Hattı

FOTOĞRAF GALERİSİ