Yat ve Tekne Taşımacılığı

Özge Lojistik Tekne Taşıma
yat taşıma

Yat ve Tekne Taşımacılığı

Tekne, yeni alınmış bir teknenin veya mevcut bulunan bir teknenin bir yerden başka bir lokasyona taşınması veya çekilmesi işlemidir.

Tekne nakliyesi olarak da adlandırılan bu işlem, profesyonel bir çalışma gerektirir. Yelkenli tekne taşıma işlemi teknenin bulunduğu liman veya barınaktan, nakledileceği liman veya marinaya aktarılması sırasında bazı prosedürler barındırır.

Teknenin nakliye aracına yüklenmesi sırasında işleme uygun bir vinç kullanılarak taşıma aracına yükleme yapılır.

Yelkenli tekne ve diğer kişisel deniz araçlarının nakliyesi öncesi dikkat edilmesi gereken en önemli husus, deniz aracının güvenli bir şekilde sevk edilmesini sağlamak amacıyla tüm tedbirlerinin alınmasıdır.

Çekici görevini üstlenecek olan aracın uygun tonaja sahip olmasının yanı sıra nakledilecek teknenin boy, yükseklik ve tonajına göre araç seçilmesi gerekir.

Tekne taşıma ücretleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Destek Hattı

Telefon Destek Müşteri Destek Hattı

Taşıma ücretinin hesabında teknenin büyüklüğü, ağırlığı, çıkış ve varış istasyonları arasındaki uzaklık (mesafe), dikkate alınmaktadır.

Ücretler, gönderici tarafından çıkış istasyonunda peşin ödenebileceği gibi, talep edilmesi halinde varış istasyonunda da ödenebilir. (taşıma ücretini karşılamayacak değerdeki eşya ile özel koşullarla yapılan bazı taşımalar hariç)

FOTOĞRAF GALERİSİ