Demiryolu Taşımacılığı

yurtiçi demiryolu nakliyesi
yurtiçi demiryolu taşımacılığı

Demiryolu Taşımacılığının Avantajları

Uzun Dönemli Fiyat İstikrarı Sağlaması
Ağır ve Hacimli Eşyaların Kolay Taşınması
Büyük Miktarlı Taşımaların Kolay Organize Edilmesi
Emniyetli Taşıma Sistemi
Çevre Dostu Olması
Hava Şartlarından Daha Az Etkilenmesi

Demiryolu Taşımacılığı Hizmetleri

Tam Konteyner Yükü (FCL – Full Container Load)
Konteyner Yükünden Az (LCL – Less than Container Load)
Blok Tren Konteyner Taşımacılığı
Intermodal

Yurtiçi ve Yurtdışı Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığı, özellikle ağır ve hacimli eşyaların taşınmasında kolay organize edilebilen, uzun dönemli fiyat istikrarı sağlayan ekonomik, güvenilir, sürdürülebilir bir taşımacılık yoludur.

Kurulduğu yıldan itibaren özellikle yurtiçinde demiryolu taşımacılığı alanında yaygın faaliyet gösteren Özge Lojistik , yurtiçi demiryolu taşımalarının yanı sıra özellikle Doğu Avrupa, Rusya, BDT, Orta Doğu ülkeleri bağlantılı ithalat ve ihracat yükleri için de demiryolu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Özge Lojistik olarak kapıdan kapıya, limandan limana, kapıdan limana olmak üzere direkt ve aktarmalı vagon ve konteyner taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Tam konteyner yükü (Full Container Loads – FCL) ve bir konteynerden az yük (Less than Container Loads LCL) seçenekleriyle müşterilerimize en uygun servisleri vermekteyiz. Uzman kadromuzla yüklerinizin hasar görmeden, istenilen lokasyonlara zamanında ulaştırılması konusunda sistematik çalışma yürütmekteyiz. Paketlemeden, malların teslimine kadar yürütülen tüm süreçlerin modern bilgi yönetim sistemlerimiz üzerinden takip edilmesini sağlayarak müşterilerimize şeffaf ve güvenilir bir taşıma hizmeti sağlıyoruz. Avrupa ve Asya demiryolu tarifelerimizle ve kara ve deniz yolu destekli intermodel çözümlerimizle, tren taşımacılığı süreçlerinizde hizmetinizdeyiz.

  • Batı ve Doğu Avrupa-Türkiye arasındaki demiryolu taşımaları

  • (Özellikle Romanya, Yugoslavya, Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan – TÜRKİYE arasındaki taşımaları)

  • Avrupa / Türkiye – İran / Suriye

  • Avusturya bağlantılı Rusya, Baltık ülkeleri ve BDT ülkeleri taşımaları

  • Açık ve kapalı vagon,”shippers own” ve “railway owned” konteyner taşımaları

  • Demiryolu taşımacılık

  • Demiryolu bağlantılı liman-fabrika taşımaları

  • Her biri kendi branşında uzmanlaşmış Yönetim ve Operasyon kadrosu ile dünyanın hemen her ülkesinde bulunan ve özellikle ülkemiz ticaretinin yoğun olduğu yerlerdeki acente ağımız ile söz konusu taşımalar, zamanında, sorunsuz ve uygun ücret ile ihracat ve ithalat müşterilerimize sunulmaktadır.

Demiryolu taşımacılığı ücretleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Destek Hattı

Telefon Destek Müşteri Destek Hattı

Taşıma ücretinin hesabında eşyanın cinsi, ağırlığı, çıkış ve varış istasyonları arasındaki uzaklık (mesafe), dikkate alınmaktadır.

Ücretler, gönderici tarafından çıkış istasyonunda peşin ödenebileceği gibi, talep edilmesi halinde varış istasyonunda da ödenebilir. (taşıma ücretini karşılamayacak değerdeki eşya ile özel koşullarla yapılan bazı taşımalar hariç)

Taşıma ücreti, peşin ödemenin yanı sıra avanslı, kredili, veya kredi kartı ile de ödenebilmektedir.

FOTOĞRAF GALERİSİ