Dökme Yükleme Taşımacılığı

dökme yük nakliyesi
dökme yük taşımacılığı

Dökme Yükleme Taşımacılığı

Dökme Yük Taşımacılığı: Maden cevheri, hububat, kömür, çimento, tuz, şeker gibi dökme yüklerin taşındığı taşımacılık şeklidir.

Taşımacılıkta en önemli kısımlardan birisi yükleme ve boşaltma maniplasyonudur. Eğer işinin uzmanları tarafından yapılmaz ise çok ciddi sonuçlar doğurmaktadır.İşinin uzmanı personeller tarafından yapılan tüm yükleme-boşaltma hizmetlerinde malınıza zarar gelmemesi için her türlü tedbir alınmaktadır.

Demiryolu ile yaptığımız taşımalarda; istasyonlarda müşterilerimize yükleme veya boşaltma hizmetleri sunuyoruz. Sevkiyatı fazla olan istasyonlara iş makineleri kuruyoruz. Böylece hem yükleme ve boşaltma problemleriyle uğraşmamış oluyorsunuz, hem de daha kaliteli hizmet almış oluyorsunuz.

Dökme yükleme taşımacılığı hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Destek Hattı

Telefon Destek Müşteri Destek Hattı

Dökme yük taşımacılığında taşıma ücretinin hesabında eşyanın türü, ağırlığı, çıkış ve varış istasyonları arasındaki uzaklık (mesafe), dikkate alınmaktadır.

Ücretler, gönderici tarafından çıkış istasyonunda peşin ödenebileceği gibi, talep edilmesi halinde varış istasyonunda da ödenebilir. (taşıma ücretini karşılamayacak değerdeki eşya ile özel koşullarla yapılan bazı taşımalar hariç)

FOTOĞRAF GALERİSİ