Tekne Taşımacılığı

yurtiçi demiryolu nakliyesi
yurtiçi demiryolu taşımacılığı

Tekne Taşımacılığı

Tekne taşımacılığı özel aparatlar sayesinde taşınması gereken çok hassas araçlardır.

Tekne taşımacılığı hizmeti muhtemelen en çok büyük boy tekneleri ve yatları taşıma olarak bilinir. Bununla birlikte, günlük olarak motorlu veya yelkenli olsun, her boyutta tekne taşımacılığı sunuyoruz. Genellikle, bir gönderi onaylandıktan ve programlandıktan sonra, bir hafta veya daha kısa bir süre içinde hareket ediyoruz. Tekne taşıma hizmetlerimizde nereden isterseniz teknenizi alıyor ve dilediğiniz yere dilediğiniz zamanda teslim ediyoruz. Her boyutta teknenin taşınması için gerekli araç filosuna sahibiz.

Sigortalı ve tescil belgeleri olan araç ve şoförler ile tekneler ve yatlar istediğiniz limana istediğiniz saatte ve günde ulaştırılacaktır.

Bir tekne veya yatın bulunduğu limandan kaldırılması, yüklenmesi ve tekrar istenilen limana ulaştırılıp indirilmesi, teknik aparat ve modern aletler gerektiren ayrıca profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken bir süreçtir.

Tekne nakliyesi hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Destek Hattı

Telefon Destek Müşteri Destek Hattı

Taşıma ücretinin hesabında eşyanın cinsi, ağırlığı, çıkış ve varış istasyonları arasındaki uzaklık (mesafe), dikkate alınmaktadır.

Ücretler, gönderici tarafından çıkış istasyonunda peşin ödenebileceği gibi, talep edilmesi halinde varış istasyonunda da ödenebilir. (taşıma ücretini karşılamayacak değerdeki eşya ile özel koşullarla yapılan bazı taşımalar hariç)

FOTOĞRAF GALERİSİ