Forklift Kiralama

kocaeli kiralık forklift
forklift kiralama istanbul
gebze kiralık forklift

Forklift Kiralama

Türkiye’de lojistik sektörü her geçen gün büyürken bu büyüme forklift pazarına da etki ediyor. Firmalar forklift satın almanın yanı sıra kirala yöntemini de tercih eder hale geldi. Öyle ki, Türkiye’de yeni gelişmekte olan forklift kiralama pazarında artık avantajlı seçenekler öne çıkıyor. Zamandan, çalışan sayısından ve en önemlisi maliyetten tasarruf etmek isteyen firmalar, forklift ihtiyaçlarını forklift kiralayarak giderebiliyorlar. Forklift kiralamanın avantajları arasında dönemsel olarak yenilenme, sorunsuz makineler ile çalışarak programların aksamaması da yer alıyor. Ayrıca satın alma yapıldığında ortaya çıkan tüm vergiler, makine operatör kaza sigortası, periyodik servis, bakım onarım giderleri ve diğer öngörülemeyen masraflar, tahmin edilemeyen bir gider kalemi oluşturuyor. Operasyonel forklift kiralama ile hiçbir sermaye bağlamadan ve kredi kullanmadan, sadece aylık kira bedeli ödenerek, yeni bir forklift sahibi olunabiliyor, bu forkliftler, müşterilerin talepleri doğrultusunda, iki üç yılda bir yenilenebiliyor.

“Sınırsız Hizmet” ilkesine göre hareket eden Özge Lojistik, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre esnek sayıdaki operatörlü ya da operatörsüz forklifti istenilen sürelerde, tam servis anlaşması kapmasında, yedek makine takviyesi ve teknisyen desteği ile sağlanıyor. Özge Lojistik tarafından verilen bu hizmet; dizel LPG tüplü elektrikli forkliftler, dar koridor veya yaya kumandalı istif araçları, kabinli kabinsiz forkliftler, ataşmanlı ataşmansız forkliftler ve havalıdolguiz bırakmaz lastikli forkliftleri kapsıyor.

Forklift Kiralama Hizmeti Verdiğimiz İller 

 • İstanbul Anadolu Yakası Kiralık Forklift
 • Kocaeli Kiralık Forklift
 • Derince Kiralık Forklift
 • Gebze Kiralık Forklift
 • Adapazarı Kiralık Forklift

Forklift Kiralama Süreleri

 • Günlük forklift kiralama
 • Haftalık forklift kiralama
 • Aylık forklift kiralama
 • Kısa Süreli forklift kiralama
 • Uzun Süreli forklift kiralama
 • Ekonomik forklift kiralama

İhtiyacınıza uygun olarak dizel, tüplü (LPG), elektrikli (Akülü), yaya kumandalı İstifleyiciler, dar koridor forkliftleri (Reach Truck), akülü transpaletler, depo istif makinaları için 6 ay, 1 yıl veya daha uzun zaman dilimlerinde kiralama yapabilirsiniz. Kiralık makinalarımız hakkında bilgi ve servis için bizi arayınız yada iletişim formunu doldurarak gönderiniz. Kiralık filo yöneticisi sizinle en kısa sürede temas kuracaktır. İlginize teşekkür ederiz.

Kiralık forklift ücretlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Destek Hattı

Telefon Destek Müşteri Destek Hattı

İhtiyacınız olan forkliftin türüne ve kiralama süresine göre değişmektedir.

FOTOĞRAF GALERİSİ