Teleskobik Vinç Kiralama

teleskobik vinç kiralama
kiralık teleskobik vinç

Teleskobik Vinç Kiralama

Tüm arazi çeşitlerinde ve işlerinizde kullanabileceğiniz mobil vinçlerimiz ve diğer vinç çeşitlerimize www.ozgelojistik.com.tr web sitemizden bakabilir ve size en uygun olanları kiralayabilirsiniz. Özellikle yatay ve düşey hareketlere sahip olan teleskopik vinç ihtiyacınız varsa bütün yüklerinizin yerini değiştirmenizde büyük kolaylık sağlarsınız Teleskopik vinç çeşitlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden bulabilirsiniz. Bulunduğu zemine batma ya da gömülme durumu ile karşı karşıya kalan makinelerin kurtarılmasında önemli bir yere sahip olan teleskopik vinççeşitlerimizin kapasiteleri de farklılık göstermektedir.

Çok yüksek mesafelere de ulaşabilen teleskopik vinç çeşitlerimiz yüksek manevra kabiliyetine de sahiptirler. Şantiye içindeki çalışmalar için çok kullanışlı oldukları gibi, kule montajlarında ya da demontajlarında da yüksek iş verimi elde edilmektedir.

Teleskobik vinç kiralama ücretleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Destek Hattı

Telefon Destek Müşteri Destek Hattı

Teleskobik vinç kiralama ücretlerimiz

FOTOĞRAF GALERİSİ